Компанія «Vodafone» збільшує щомісячний платіж двох тарифів

0
340

Збільшується вартість пакетів для користувачів «Light +» та «Red XS».

Компанія «Vodafone Україна» з 30 жовтня збільшує вартість пакетів «Light+» і «Red XS» на 5 грн і 10 грн до 40 і 50 грн відповідно, при цьому збільшує обсяг включених послуг. Про це повідомляє прес-служба оператора.

У компанії зазначають, що у тарифі «Red XS» тоді  збільшується обсяг мобільного інтернету, включеного в щомісячний пакет – з 1 до 2 Гб.

Після використання пакета послуг на місяць або в межах денних тарифів вартість кожного пакета інтернету по 100 МБ, який діє до кінця доби, складе 5 грн. Вартість дзвінків на інші мережі України – 0,5 грн/хв. У разі, якщо не підключений щомісячний пакет послуг, плата за безлімітні дзвінки в мережі «Vodafone Україна» буде зніматися незалежно від користування. Її вартість становитиме 2 грн в день.

Компанія повідомляє, що про всі зміни намагається попередити абонентів завчасно.

«Ми довгий час зберігали поточні тарифи на тлі значних підвищень інших мобільних операторів. Компанія останньої серед операторів зв’язку відкоригувала тарифи з урахуванням постійного зростання собівартості послуг. Навіть з урахуванням змін, тарифи Vodafone залишаться найбільш привабливими на ринку», – зазначають у прес-службі оператора .

Нагадаємо, що компанія «Vodafone Україна» – другий за величиною оператор мобільного зв’язку в Україні, який обслуговує близько 20,8 млн абонентів. У оператора більше 500 магазинів по всій країні. Компанія на 100% належить нідерландській компанії Prelludium B.V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут